Lépjen kapcsolatba velünk

Lőrincz György sztárborász az egyetem rektorával, Liptai Kálmánnal mulatott az Egri Borok Bálján

U6I5389

Lőrincz György sztárborász az egyetem rektorával, Liptai Kálmánnal mulatott az Egri Borok Bálján

Ez a cikk több, mint 9 éve és 4 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Most megmutatjuk az összes fontos fotót a szombati Egri Borok Báljáról, amelynek a Hotel Eger adott otthont. Sőt Lőrincz György és Tarsoly József hegybíró az Eger Híreknek értékelte is a rendezvényt. 

Január 28-án este 19 órától minden kedves vendéget 16.000 forintért, szeretettel vártak a XIV. Egri Borok Báljába, a Hotel Eger & Parkba. Az esten rendhagyó egri borokkal, ínycsiklandó ételekkel, ízes beszélgetésekkel és tánccal találkozhattak az oda látogatók. Mint Lőrincz György, a St. Andrea szőlőbirtok igazgatója és borásza elmondta, talán még soha nem érezte ennyire jól magát az elmúlt évek során. – Nagyon nagy dolognak tartom, hogy sikerül ezt az egri borünnepet megszervezni évről évre. Nagy köszönet ezért az Egri Borbarát Hölgyeknek – mesélte.

_U6I5582-2

Lőrincz György és felesége szerint kiemelkedő volt a rendezvény. A sztárborász csupán a fehér és a rosé borok hőmérsékletével volt elégedetlen. Fotó: Eger Hírek

Mint megtudtuk tőle, elképesztően izgalmas menü volt, évek óta a legjobb étkeket kóstolhatták meg ezen az estén illetve a hangulat is nagyszerű volt. – Igyekeztem fölvenni a báli magatartást, táncoltam és beszélgettünk is. Nagyon izgalmas volt a borfelhozatal, egyetlen apróság amit javítani kellene, hogy a fehér és rosé borok nem voltak hűtve, így az élmény nem volt százszázalékos -részletezte. Hozzátette viszont, hogy ennek ellenére is érezni tudták a borok közötti különbséget és az egyedi karaktereket. – Gyönyörű volt a műsor, lélegzetelállító volt mind a néptánc mind a muzsika. Nagyon elégedett vagyok ezzel az eseménnyel – mondta Lőrincz György. Mint kifejtette, szívesen vesz részt a következő eseményen is, úgy is mint magánember és úgy is mint bortermelő, hiszen értük, azaz az egri borvidékéért szervezik meg évről évre ezt a rendezvényt.

Tarsoly József, hegybíró szerint is kiváló volt a hangulat, nagyon sok szakemberrel, kollégával találkozott, véleménye szerint ez már önmagában fokmérője a rendezvénynek. – A színvonalat emelte az, hogy nagyon sokféle bort lehetett kóstolni. A létszám sem volt csekély, mintegy 200 fő vett részt az eseményen – mondta.

0808tarsoly (egriborvidek.hu)

Tarsoly József számos kollégájával és szakemberrel találkozott a bálban. Fotó: Eger Hírek

Hozzátette, hogy nívós volt a zene, az ételek és a borok harmóniájában a szigorúsága ellenére sem talált kivetni valót.- A borok gyönyörűek voltak, külön-külön is mindegyik egy-egy költemény volt. Minden dicséret megilleti a rendezőt és a szakmát -mesélte Tarsoly József. Mint mondta, jövőre is szívesen ellátogat a bálba, hiszen ez egy nagyon fontos éveleji nyitórendezvény, ahol az ünneplésé a főszerep.

Most pedig nézegessétek végig a bálon készült fotósorozatunkat. Reméljük, aki ott volt, megtalálja magát képeinken. Képgalériánkat fotósunk készítette, aki a rendezvényre megvásárolta a belépőjegyet. Ezt fontosnak tartjuk megjegyezni azért, mert a szervezők nagyon fafejűen álltak a sajtóhoz.

Fotók:EgerHírek

 

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Kiemelt kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

Miniszterelnoki kabinetiroda
FEL