Lépjen kapcsolatba velünk

Két hete csak vizsgálja a rendőrség a rókagyilkosságot- mindenki titkolózik

Maxresdefault (5)

Két hete csak vizsgálja a rendőrség a rókagyilkosságot- mindenki titkolózik

Ez a cikk több, mint 9 éve és 4 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Január 26-án délelőtt egy róka tévedt be az egri Törvényszék felújítás alatt álló épületének második emeletére. Két héttel a történtek után még mindig vizsgálják az eset körülményeit.

Január 26-án, csütörtökön délelőtt egy róka sétált be az egri Törvényszék felújítás alatt álló épületének második emeletére. Jakab Zoltán, a Városgondozás ügyvezető igazgatója akkor közölte velünk, megkérték a Gyepmesteri telep munkatársait, hogy vigyék ki a bíróság területére a rókacsapdát, mert láttak ott egy rókát. Amikor a kollégái, a gyepmesterek kiértek a helyszínre, akkor a róka már nem élt. Ezek alapján úgy tűnik, valaki önkényesen csaphatta agyon a rókát. Sajnos a mai napig, két héttel a történtek után sincs előrelépés az ügyben.

443ea0a9fd3495b17ebb664a3455a400

Ugyanis február 8-án, szerdán 12:20-kor e-mailben kerestük meg a Heves Megyei Rendőr-főkapitányságot, hiszen már aznap vizsgálatot indítottak az ügyben. Soltész Bálint, a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője ma, csütörtökön a következőket válaszolta: Tisztelt Eger Hírek Szerkesztőség! Alábbi megkeresésükre válaszul tájékoztatom, hogy az Egri Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya büntetőeljárás keretében vizsgálja az Önök által említett esett körülményeit. A folyamatban lévő eljárásról jelenleg nem adhatunk bővebb tájékoztatást – írta Soltész Bálint.

maxresdefault (5)

Közvetlenül a eset után, január 27-én a róka halálának ügyében, mind az az Egri Törvényszék, mind a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivőjét, valamint az egri Törvényszék felújítás alatt álló épületén dolgozó kivitelező cég vezetőjét is megkérdeztük, hátha kiderül az igazság. Az illetékes szervektől a következő választ kaptuk:

Akkor Snellenperger Judit, az Egri Törvényszék sajtószóvivője 10:19-kor ezt közölte. – Erről nem tudok nyilatkozni, ugyanis ez nem ránk tartozik, a mi épületünkben történt ez tény és való, de nem a mi dolgozóink vannak ott. Mi a kivitelezőtől hivatalos értesítést nem kaptunk, tehát mi nem tudjuk hogy mi történt, nem is szeretnénk ezt kommentálni, mi kiadtuk a közleményt, ebben az ügyben nem minket kell keresni. Hivatalos információnk nincs semmiről – mondta.

Soltész Bálint r. őrnagyot, a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivőjét is felkerestük, aki pénteken 12:20-kor e-mailben válaszolt a kérdéseinkre. – Alábbi megkeresésére válaszul tájékoztatom, hogy az Egri Törvényszék jelenleg felújítás alatt álló épületében tartott 2017. január 26-án az Egri Rendőrkapitányság helyszíni szemlét, az ott történtek körülményeit vizsgálják.

Valamint Vereb Zsoltot, az Imola Konstrukt Kft. cégvezetőjét pénteken 13:12-kor telefonon kérdeztük meg a rókát illetően. – Sajnos nem mondhatok semmit, megmondom őszintén a bíróságnak a sajtósa ez ügyben az illetékes és abban maradtunk a bírósággal, hogy csak ők fognak nyilatkozni – jelentette ki.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Kiemelt kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL