Lépjen kapcsolatba velünk

Az egyetemista lányok hatalmas győzelmet arattak idegenben, a fiúk itthon zakóztak

16708353 1249434621806713 1598548765183005922 n

Az egyetemista lányok hatalmas győzelmet arattak idegenben, a fiúk itthon zakóztak

Ez a cikk több, mint 9 éve és 4 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Újabb fordulóhoz érkezett a női kézilabda NB I/B keleti csoportja és a férfi kézilabda NB I is, így az Eszterházy KFSC és az SBS Eger-Eszterházy is pályára lépett szombaton.

A kötelező győzelem a legnehezebb. Pedig ez várt ma az egri női kézilabdázókra, hiszen délután 5 órától Hódmezővásárhelyen játszottak. Az ellenfél jelenleg a tabella 11. helyezettje, míg az egriek a negyedikek. Hegedűs Tibor vezetőedző a mérkőzés előtt a klub honlapján közzétette, hogy nem szabad, hogy megtévessze a lányokat az ellenfél tabellán elfoglalt helyezése, hiszen annak az alsó felében tartózkodik a rivális, de mivel idézőjelben az életéért küzd, ez nagyon veszélyessé teszi őket.

16708353_1249434621806713_1598548765183005922_n

Fotó: facebook

Végül nem tette. A lányok ugyanis 40-28-ra mosták le a Hódmezővásárhely csapatát. Rutka Péter csapatvezető elmondta, hogy a 20. percig szoros volt az állás, onnantól kezdve viszont nem volt min izgulni. – A félidő utolsó 10 percét meghúztuk, akkor 8 gól különbség alakult ki – mesélte büszkén.

16809551_1761890630506659_1498466258_n

Fotó: Rutka Péter

Hozzátette, hogy a második félidőben végig tartották ezt az eredményt. Kiemelt három játékost, Buzsáki Nikolett 11 gólt, Sári Barbara 10-et míg Scheffer Zsanett 9 gólt dobott a meccsen. A sérülésből lassan visszatérő Molnár Niki ugyan még kevés szerepet kap, de fokozatosan terhelik. – Nagyon örülünk az eredménynek, mert féltünk a mérkőzéstől, de ez a győzelem jó alap lehet a jövő heti rangadónak, amit a Szeged ellen játszunk – mondta Rutka Péter.

16830362_1761892777173111_2092196400_n

Fotó: Rutka Péter

Az SBS Eger-Eszterházy NB I-es férficsapata este 6-tól a Kemény Ferenc Sportcsarnokban fogadta a Budakalász csapatát. A vendégek 3 ponttal előzték meg az egrieket, akik egy győzelemmel fölkapaszkodhattak volna a kilencedik helyig. Sajnos ez nem történt meg. A meccsen végig a Budakalász vezetett, a félidőben 5 gól volt a különbség a vendégek javára. A második játékrészben is a Budakalász irányított, megmaradt a 4-5 gólos differencia. Az utolsó 5 percre viszont már csak két találat volt az előny, de az egrieknek ezt nem sikerült ledolgozni, így 20-22-re itthon kaptak ki.

Sok sikert kívánunk, és természetesen HAJRÁ EGER!!!

Forrás: EH/eszterhazykfsc.hu

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Kiemelt kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL