Előzetes letartóztatásba került az a két egri férfi, akiket kábítószer-kereskedelemmel gyanúsítanak. A házkutatás során 43,5 gramm kábítószergyanús zöld növényi származék és 9,8 gramm fehér por került elő.
Az egri nyomozók kábítószer-kereskedelem bűncselekmény elkövetésével gyanúsítanak két helyi férfit. Az Egri Rendőrkapitányság nyomozói 2017. február 16-án 17 óra 15 perc körül az egri Sas úton ellenőriztek egy 27 éves bátori férfit és egy 28 éves füzesabonyi nőt. A ruházatuk átvizsgálása során kábítószergyanús zöld növényi származékot találtak, ezért B. Lajost és P. Ivettet előállították a helyi rendőrkapitányságra.
A velük szemben alkalmazott kábítószer gyorsteszt mindkettőjük esetében pozitív értéket mutatott, ezért kábítószer birtoklása vétség gyanúja miatt hallgatták ki őket.
A további adatgyűjtést követően a nyomozók 2017. február 17-én a déli órákban elfogtak egy 33 éves és egy 20 éves egri férfit, akiknek a lakásán tartott házkutatás alkalmával 43,5 gramm kábítószergyanús zöld növényi származékot és 9,8 gramm fehér port, illetve ezek terjesztéséhez szükséges eszközöket is találtak. A lefoglalt anyagok az elsődleges szakértői vélemény alapján kábítószernek minősülnek.
B. Gábor és K. Marcell ellen – őrizetbe vételük mellett – kábítószer-kereskedelem bűntett gyanúja miatt indult eljárás. Az Egri Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya előterjesztést tett a gyanúsítottak előzetes letartóztatásának indítványozására, melyet az Egri Járásbíróság 2017. február 20-án elrendelt – írja a police.hu
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

















