Kedden a déli órákban szinte úszott a Hajdúhegy, ugyanis a Garay és Mindszenty Gedeon találkozásánál feltört a víz. De nem kell pánikba esni, szerencsére nem csőtörésről volt szó.
Egerben a Kisfaludy utca felső szakaszán a vízmű tevékenykedik ezen a héten, ugyanis az ivóvíz hálózat javításán, hibaelhárításán dolgozik a Vízmű. A kedd kora délutáni vizes jelenség kapcsán azonnal megkérdeztük a Heves megyei Vízmű Zrt.-t, akik már várták a hívásunkat. – Nincsen csőtörés, hanem most ott tartunk a technológiában, hogy a Kisfaludy utcán végzett munka miatt kell kiüríteni a hálózatnak azon szakaszát, ami szükséges. Ez nem érinti az ott lakókat, mert tervszerű volt, körülbelül még egy 40-50 percig tart ez a látványos vízürítés – mondta Bárdos Zsolt a Heves megyei Vízmű Zrt. egri üzemegység vezetője.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















