Rács mögé került a kábítószer-kereskedelem harmadik gyanúsítottja, a 30 éves K. Mihály, akit a Heves megyei rendőrök egri otthonában fogtak el. A férfi elfogásáról videót találtok a cikkben.
Mint ahogy arról korábban hírt adtunk, a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya kábítószer birtoklás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást egy 41 éves bősárkányi és egy 39 éves egri férfi ellen. Az általuk használt gépjárműben 2017. január 6-án történt ellenőrzéskor a rendőrök a csomagtartóban elrejtve jelentős mennyiségű kábítószergyanús fehér port találtak, valamint a házkutatás alkalmával további fehér por és 2000 darab extasy tabletta, valamint azok terjesztéséhez szükséges eszközök kerültek elő.
A nyomozásban a rendőrök azonosították azt a harmadik személyt, akinek a gyanúsítottak feltehetőleg át akarták adni a később lefoglalt kábítószert. A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Mélységi Ellenőrzési és Közterületi Támogató Alosztályának rendőrei február 22-én kora reggel egri otthonában elfogták K. Mihályt, majd előállították a főkapitányságra. A vele szemben alkalmazott kábítószer gyorsteszt pozitív értéket mutatott.
A házkutatáskor kábítószergyanús fehér porral szennyezett tasakokat is találtak.
A 30 éves férfi ellen – őrizetbe vétele mellett – kábítószer-kereskedelem bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított eljárást a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság és egyben előterjesztést tett a gyanúsított előzetes letartóztatásának indítványozására – olvasható a police.hu oldalán.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















