A gyanú szerint a 70 éves erdőkövesdi V. J. egy fa bottal bántalmazott két sértettet a településen. A bántalmazottak nyolc napon belül gyógyuló könnyű sérülést szenvedtek.
Az Egri Rendőrkapitányság Pétervásárai Rendőrőrse garázdaság bűntett és testi sértés vétség elkövetésének gyanúja miatt indított eljárást egy 70 éves erdőkövesdi lakossal szemben.
A rendelkezésre álló adatok alapján 2017. február 23-án 18 óra 15 perc körül V. J. egy fa bottal, több alkalommal bántalmazott – vitatkozást követően – egy helyi lakost Erdőkövesden, a Hunyadi János úton, majd negyed órával később a Rákóczi Ferenc úton előzmény nélkül többször megütött egy másik személyt is.
A bántalmazás következtében a két sértett nyolc napon belül gyógyuló könnyű sérülést szenvedett. A járőrök a gyanúsítottat otthonából előállították a Pétervásárai Rendőrőrsre, ahol gyanúsítottként hallgatták ki – olvasható a police.hu oldalán.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















