Vasárnap délelőtt három embert szállítottak kórházba a mentők szén-monoxid-mérgezés gyanújával a Garai János utca egyik családi házából.
A tűzoltók gázkoncentrációt mértek a Garai János utca egyik házában, miután a családi házhoz riasztották őket. A helyszínre a megyeszékhely hivatásos tűzoltói is kiérkeztek, akik gázkoncentrációt mértek az épületben, ezért a gázszolgáltató szakemberét is riasztották. A helyszínről szén-monoxid-mérgezés gyanújával három embert szállítottak kórházba a mentők – olvasható a heves.katasztrofavedelem.hu oldalán.
Szegedi Erzsébet a Markhot Ferenc kórház sajtóreferense elmondta, hogy a család tagjai közül mindenki jól van. – Egy 14 éves fiú a gyermekosztályon van, de egyébként mindenki jól van, mindannyian eszméletüknél voltak. Valószínű, hogy hamarosan hazamehetnek, de egyelőre megfigyelik őket – mondta.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















