Dr. Pajtók Gábor országgyűlési képviselő egy közös videóban gratulált Orosz Lászlóné Ibolyának választási sikeréhez Adler Ildikó az egri Fidesz alapszervezetének elnökével egyetemben.
Rendkívüli örömömre szolgál, hogy a hajdúhegyiek és a károlyvárosiak bizalmukkal tüntették ki Orosz Lászlóné Ibolyát – fogalmazott vasárnap este közösségi oldalára feltöltött videójában Dr. Pajtók Gábor országgyűlési képviselő, melyben gratulált Orosz Lászlóné Ibolyának, aki a Fidesz-KDNP színeiben megnyerte az egri 7-es számú választókörzet időközi önkormányzati választását.
Biztos vagyok abban, mint ahogy eddig is tiszta szívvel fogja szolgálni az ott lakók érdekeit. Azt várom ettől a választási eredménytől, hogy a megerősödő egri Fidesz-KDNP frakció előre fogja a város ügyeit vinni
– fogalmazott a honatya.
Orosz Lászlóné Ibolya megköszönte a választók bizalmát.
Úgy gondolom hétfőtől elkezdődik az igazi munka, amikor az ígéreteimet be kell váltani. Biztos vagyok abban, hogy amit ígértem azt teljesíteni is fogom
-emelte ki Orosz Lászlóné Ibolya.
Adler Ildikó az egri Fidesz alapszervezet elnöke is gratulált a választási sikerhez, valamint megköszönte a kampányban segítők munkáját, amivel hozzásegítették a győzelemhez.
Az gondolom az egri emberek ma ismét igent mondtak a kormányunk politikájára, munkájára és igent mondtak Orosz Ibolya 2006 óta végzett képviselői teljesítményére. Külön örömmel tölt el, hogy a listánkról egy újabb képviselő kerülhet be az egri közgyűlésbe
– fogalmazott Adler Ildikó.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















