Lépjen kapcsolatba velünk

Lezárják a kórház patakparti bejáratát

DSCF0250

Lezárják a kórház patakparti bejáratát

Ez a cikk több, mint 10 éve és 9 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Bontási munkálatok miatt lezárják a Markhot Ferenc Kórház Árva-közi, patakparti bejáratát. A kórházba gyalogosan négy bejáraton át lehet bejutni.
A Knézich utcai  rámpás bejáraton át megközelíthetőek a fekvőbeteg osztályok a négy emeletes Hotel épületben, innen a CT-MR-be is el lehet jutni. A Knézich utcai, Minaret felőli portán át eljuthatnak a betegek  a Belgyógyászati tömbbe, ahol a vérvételi laboratórium, a gyermek szakrendelések, a Kardiológiai szakrendelések, a gasztroenterológia, az I. Belgyógyászati osztály, a Kardiológiai és az Infektológiai osztály találhatóak. Szintén ezen a bejáraton át közelíthető meg a Mozgásszervi Rehabilitációs osztály.

A Rendelőintézet Knézich utcai fő bejárata változatlanul használható. A Markhot utcai zöld ajtón át megközelíthető a Pszichiátriai osztály, Pszichiáztriai Gondozó, Addiktológiai Gondozó, a Hospice osztály, a Krónikus Belgyógyászati osztály. Az intézménybe gépjárművel  továbbra sem lehet behajtani.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Kiemelt kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

Miniszterelnoki kabinetiroda
FEL