Kemény Magyar Kupa-visszavágó vár vasárnap a ZF-Eger férfi csapatára az FTC ellen.
Már a Benu Magyar Kupa négyes döntőjébe jutás jelentette a tétet szombat este a Bitskey-uszodában, ahol a házigazda ZF-Eger a vendég FTC-PQS Waterpolo csapatát látta vendégül.
A kupasorozat lebonyolítása alapján oda-visszavágós párharc dönt a továbbjutásról, ezért Egerben csak az dőlt el, ki szerez előnyt a vasárnapi, fővárosi visszavágóra. Varga I. Zsolt, az FTC trénere korábban azt nyilatkozta, végre teljes kerettel készülhetnek erre a feladatra, ez pedig látszott is zöld-fehérek teljesítményén.
Noha a mieink szereztek vezetést két remekbeszabott Hosnyánszky Norbert találat révén, a folytatásban mégsem tudtunk tovább örülni. A vendégek ugyanis az ausztrál Aidan Roach, valamint Jansik Szilárdgóljával egyenlítettek, innentől kezdve pedig fej-fej mellett haladtak a felek.
Így mentünk bele az utolsó negyedbe is, pontosabban úgy, hogy a kilencedik kerületiek 7-6-ra vezetnek. Az előzetes várakozásoktól eltérően tehát alaposan kaparni kellett még a győzelemért is.
A cikk itt folytatódik.
Forrás: egrivizilabda.hu
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















