Az egri egygólos vereség után a Népligetben már a mieink nyertek néggyel a Fradi ellen.
Pofon volt a javából mindaz, ami szombat este történt a ZF-Eger férfi csapatával, a Benu Magyar Kupanegyeddöntőjének első felvonásán ugyanis nemhogy komoly előnyt, de semmilyen előnyt sem tudott szerezni a rivális FTC-PQS Waterpolo gárdájával szemben.
A Fradi 9-8-ra nyert a Bitskeyben, amire azért előzetesen nem sokan gondoltak volna. A nehezebb utat választották így a sárga-kékek, vagyis a nagyon komoly lehetőségtől az alaposan felpaprikázott FTC otthonában, a népligeti uszodában kellett volna valahogyan kettővel többet dobni, mint az ellenfél.
A szombati összecsapáshoz hasonlóan, megint ugyanaz a hét-hét ember kezdett a két oldalon, de érezhetően egy más egri csapat ugrott a medencébe. Úgy is felfoghattuk a dolgot vendég részről, hogy egyfajta becsületbeli ügy ez a meccs, hiszen az ismételten megtépázott renomét kellett újra visszaállítani.
A játék legelején a tegnap négyszer is betaláló Hosnyánszky Norbert szerzett vezetést a mieinknek, Marko Csuk büntetőjével viszont megint a hazaiak álltak továbbjutásra. Ezek után mégis Angyal Dánielék íze szerint folytatódott a csata, zsinórban ugyanis három egri gól következett.
A cikk itt folytatódik.
Forrás: egrivizilabda.hu
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















