Több olvasónk jelezte, hogy hetek óta nem látják az egri Kossuth Lajos utcában Pankit, alias Pánker Ferencet, akiről tavaly novemberben megírtuk, és videóban is megmutattuk, hogy nem lejmol, hanem szolgáltat.
Az ostorosi férfiről azt kell tudni, hogy hat éve minden nap bejár Egerbe, hogy – némi ellenszolgáltatásért cserébe – megkönnyítse a belvárosban parkoló autósok, turisták életét. Panki segít parkolóhelyet találni, megmutatja merre van a legközelebbi automata (ez főleg a könyvtárnál nagy segítség), jegyet vásárol, és parkolási időt hosszabbít.
A volt kőművest hetek óta nem látják „őrhelyén”, ezért az Eger Hírek el kezdett nyomozni utána. Ma azt tudtuk meg, hogy állítólag „elvitték a rendőrök”. Hívtuk a Heves Megyei Rendőr-főkapitányságot, de ott azt mondták, hogy személyiségi jogok miatt senkiről nem adhatnak felvilágosítást, információt.
Szóval ahogyan ezt politikusaink szokták mondani: sem megerősíteni, sem megcáfolni nem tudjuk egyelőre, hogy Pankit „elvitték-e a rendőrök”.
Ha újabb infónk van természetes megírjuk, de ha Ti is tudtok valamit róla, jelezzétek nekünk az [email protected]-ra.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















