EH Voks rovatunkban arról kérdeztünk titeket, hogy tetszett nektek az immáron Oscar-díjas Saul Fia?
A szavazók 39 százalékának nagyon tetszett az alkotás, és szerintük is méltán kiérdemelte az Oscar-díjat. 35 százalékotok egyelőre még nem látta a filmet, de tervezi, hogy a közeljövőben megnézi a művet.
A voksolók 21 százaléka nem szereti a hasonló témájú filmeket, így ez a mozi sem nyerte el a tetszését. Végül pedig 5 százalékotok vallja azt, hogy a film nem érdemelte meg az Oscar-díjat, de ennek ellenére tetszett neki.
Tekintsd meg legújabb szavazásunkat a jobb oldalon, ahol egy kívánsággal kapcsolatban kérdezünk titeket. Arra lennénk kíváncsiak, hogy ha választani lehetne, ti milyen szuperképességet szeretnétek?
Nem is olyan könnyű, ugye?
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

















