Szép, napsütéses napra ébredtünk, s ez a tavaszias fényár kitartónak bizonyul. Na, most akkor miért is égnek a lámpák?
A Felsővárosban a szemfülesebbek érdekes dolgot figyelhettek meg. Mégpedig azt, hogy fényes nappal is működik az utcai világítás. Tudom, tudom, nemrég meg az volt a gond, hogy későn kapcsolják fel, vagy egyáltalán nem is ég az a nyavalyás lámpa. Kedves gesztus, hogy nem hagytak minket fény nélkül az esetleges hirtelen jövő, instant sötétség idejére. Vagy az UFO-knak jeleztek, fene tudja.
De, hogy ebből milyen brutál villanyszámla lesz…!
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















