Lépjen kapcsolatba velünk

Égve maradt a lámpa

IMG

Égve maradt a lámpa

Ez a cikk több, mint 10 éve és 3 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Szép, napsütéses napra ébredtünk, s ez a tavaszias fényár kitartónak bizonyul. Na, most akkor miért is égnek a lámpák? 

IMG_8762

A Felsővárosban a szemfülesebbek érdekes dolgot figyelhettek meg. Mégpedig azt, hogy fényes nappal is működik az utcai világítás. Tudom, tudom, nemrég meg az volt a gond, hogy későn kapcsolják fel, vagy egyáltalán nem is ég az a nyavalyás lámpa. Kedves gesztus, hogy nem hagytak minket fény nélkül az esetleges hirtelen jövő, instant sötétség idejére. Vagy az UFO-knak jeleztek, fene tudja.

De, hogy ebből milyen brutál villanyszámla lesz…!

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Kiemelt kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL