Lépjen kapcsolatba velünk

Még április 14-ig vásárolhatsz jegyet a Jótékonysági estre

Inventors

Még április 14-ig vásárolhatsz jegyet a Jótékonysági estre

Ez a cikk több, mint 10 éve és 2 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Szucsik György és Bátori István Lajosváros önkormányzati képviselői Jótékonysági Estet szerveznek a Lajosvárosi Óvodákért.

Az estet április 16-án, este hét órakor rendezik meg a Hunyadi Mátyás Általános Iskolában. A rendezvény védnökei Nyitrai Zsolt Eger és térsége országgyűlési képviselője, miniszteri biztos és Habis László Eger Megyei Jogú Város polgármestere.

Az est díszvendége Sós István lesz, a hagyomány megteremtője. A zenét az Egri Boys zenekar szolgáltatja majd, emellett fellépnek a Szilágyi Erzsébet Gimnázium diákjai, és Szívós Győző színművész is.

plakát_A3.cdr

 

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Kiemelt kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL