Az Egyiptomi Parlament elnöke, Ali Abd El-Aal Úr és kísérete érkezett szerdán Egerbe, ahol kulturális programok és a városnézés mellett a házelnök süthette el a szakállas puskát az Egri Várból.
A delegáció dr. Kövér László Házelnök meghívására tartózkodik Magyarországon november 22-25. között. A fővárosi, állami szintű tárgyalásokat követő kulturális programot ismét Eger szervezhette meg, s a külföldi közjogi méltóságot Habis László polgármester fogadta a Városházán. A délutáni órákban pedig a városnézés közben Ali Abd El-Aal Úr hajthatta végre a 15:52-es díszlövést az Egri Várból.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!





























