Lépjen kapcsolatba velünk

Saját készítésű szendviccsel jótékonykodnak a Tinódi kisdiákjai

15994485 1202276676486723 7519766033918751756 o

Saját készítésű szendviccsel jótékonykodnak a Tinódi kisdiákjai

Ez a cikk több, mint 9 éve és 5 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Január 17-én, kedden ismét elindul a „Hozz magaddal plusz egy szenyát!” akció a Tinódi Sebestyén Tagiskola szervezésében. 

Folytatódik a nagy sikerű „Hozz magaddal plusz egy szenyát!” akció a Tinódiban. Kedden reggel 7:30-8:00-ig lesz lehetőség a szendvicsek összegyűjtésére. Az összegyűjtött adományokat a tanulók most is a Vöröskereszt segítségével juttatják el az arra rászorulóknak.

15994485_1202276676486723_7519766033918751756_o

Rázsi Botond, az Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Tagiskolájának tagintézmény-vezetője elmondta, iskolánk folytatja a „+1 szenya” akciót. – Első két alkalommal közel 200 darab szendvics gyűlt össze. A tanulók több, mint fele részt vett ebben az akcióban, akik saját kezűleg készítették a szendvicseket. Majd az összegyűlt adományokat még aznap a Vöröskereszt segítségével, 4 gyermek és egy tanár osztotta ki – mesélte. A kezdeményezés célja, hogy a diákokat önkéntes, segítő tevékenységekre motiválja.

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Kiemelt kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

Miniszterelnoki kabinetiroda
FEL