Január 13-án, pénteken délben a Klapka György utca 9. szám előtt a Vöröskereszt 120 adag meleg ételt osztott szét a rászorulók között. Minden elfogyott az utolsó cseppig.
Kosik Mária a Magyar Vöröskereszt egri szervezetének területi vezetője elmondta, hogy pénteken délben 120 adag meleg ételt osztottak ki Rabóczki Attila egri szőlész-borász támogatásának köszönhetően. – Bográcsgulyást kaptak a rászorulók és minden elfogyott az utolsó cseppig. Szerencsére mindenkinek tudtunk repetát is adni. A következő meleg ételosztás terveink szerint két hét múlva lesz esedékes – mesélte Mária.
Fontos tudni, hogy március végéig minden reggel (hétfőtől péntekig) háromnegyed 9-től hideg ételosztás van, itt a Klapka György utca 9 szám alatt. Ilyenkor 50 adag hideg élelmet osztanak ki, forró teával és zsíros kenyérrel.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

















