Lépjen kapcsolatba velünk

120 adag meleg bográcsgulyást osztottak ki a rászorulók között

Dav

120 adag meleg bográcsgulyást osztottak ki a rászorulók között

Ez a cikk több, mint 9 éve és 5 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Január 13-án, pénteken délben a Klapka György utca 9. szám előtt a Vöröskereszt 120 adag meleg ételt osztott szét a rászorulók között. Minden elfogyott az utolsó cseppig.

Kosik Mária a Magyar Vöröskereszt egri szervezetének területi vezetője elmondta, hogy pénteken délben 120 adag meleg ételt osztottak ki Rabóczki Attila egri szőlész-borász támogatásának köszönhetően. – Bográcsgulyást kaptak a rászorulók és minden elfogyott az utolsó cseppig. Szerencsére mindenkinek tudtunk repetát is adni. A következő meleg ételosztás terveink szerint két hét múlva lesz esedékes – mesélte Mária.

dav

Fontos tudni, hogy március végéig minden reggel (hétfőtől péntekig) háromnegyed 9-től hideg ételosztás van, itt a Klapka György utca 9 szám alatt. Ilyenkor 50 adag  hideg élelmet osztanak ki, forró teával és zsíros kenyérrel.

dav

 

 

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Kiemelt kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

Miniszterelnoki kabinetiroda
FEL