Hétvégén az Agria Park Vásárterén esküvői hangulat uralkodott, ahol boldog jegyespárok, örömanyák mérték fel a kínálatot, akik tapasztalataikról meséltek nekünk.
Nem feltétlenül minden lány álma egy habos-babos esküvő, de a legtöbben mégis csak arról álmodoznak, hogy egy gyönyörű hófehér ruhában, a család és barátok előtt kimondják a boldogító igent, amit megünnepeljenek egy ereszd el a hajam lagzival. Ez a téli időszak az esküvő kiállítások időszaka, ami nagy segítségére van a magukat elkötelezett jegyespároknak.
Az Agria Parkban megrendezett egri Esküvő Kiállítás szombaton 10-kor nyitotta meg kapuit, és egészen vasárnap este 6-ig látogatható volt, ahol lehetősége nyílt mindenkinek a helyi esküvői szakma legjobb szolgáltatóinak megismerésére. Voltak esküvői ruhás, sminkes, fotós standok, de akár nászutas ajánlatokhoz is hozzájuthattatok.
Egy örömanyuka sietve elárulta nekünk, hogy nyáron férjhez megy a lánya. – Eljöttem, hogy a lányomnak gyűjtsem be az információkat. A kiállításról az a véleményem, hogy jó, hogy minden egy helyen van, de speciel a virágost hiányoltam a szolgáltatók közül – mesélte.
Egy jegyespárt, Rékát és Sándort is elkaptuk egy gyors interjúra. A fiatal pár elmondta, hogy csak most fogant meg bennük a gondolat, hogy összeházasodjanak, ezért leginkább csak nézelődni jöttek el a kiállításra. – Polgári esküvőt szeretnénk, meg talán templomit is – mesélték.
Voltak olyan párok is az eseményen, akik sok hasznos információval gazdagabban távoztak. Klaudia és Gábor júniusra tervezik a nagy napot, így minden kiállítót alaposan végignéztek. Elmondták, hogy tetszett nekik a kiállítás, de picivel nagyobb választékra számítottak. – Mindenki nagyon kedves volt, készségesek voltak, de azt hittem, hogy többen lesznek – mondták. Beavattak minket abba, hogy az esküvőjük költsége több millió forintra rúg, de még sok részlet nincs meg.
Mónit is sikerült megszólaltatni, aki szintén nem volt maradéktalanul megelégedve a kiállítással. -Szerintem kevés volt a választék, többre számítottam. Szerettem volna minél több infót beszerezni, mert egy éven belül hozzámennék a páromhoz, Attilához. Van 3 gyönyörű fiam, és már ő is nagyon várják. Szűk körű esküvőt szeretnénk, két tanúval és a legközelebbi hozzátartozókkal – mesélte izgatottan.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!



















