Kedden, a délelőtt során lerobbant egy helyi járatú autóbusz a Széchenyi úton, a Posta előtti buszmegállóban.
Kedden, a délelőtti órákban a Széchenyi úton, a Posta előtt lerobbant egy helyi járatú autóbusz, amely a Lajosváros irányából közlekedett a Tesco felé. A busz valószínűleg műszaki hiba miatt robbant le. A buszra váró utasok mérgelődnek, de jobb híján türelmesen várják a következő járatot. A sofőr felszívódott, bizonyára valahol a melegben várja a felmentősereget.
A várandós Zsuzsa és Klára felháborítónak és nevetségesnek tartják ezt az állapotot, mivel sietnének haza. Zsuzsának így ebben az állapotban haza kell gyalogolnia. Ő se érti, hogy hová tűnhetett a busz sofőrje.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

















