Csütörtök délelőtt egy róka tévedt be az egri Törvényszék felújítás alatt álló épületének második emeletére. Azt állatot megpróbálták befogni, de időközben sajnálatos módon elpusztult.
Snellenperger Judittól, az Egri Törvényszék sajtószóvivőjétől megtudtuk, hogy az Egri Törvényszék jelenleg felújítás alatt álló, Barkóczy u. 1. szám alatti épületébe – feltehetőleg – január 25-én éjszaka tévedt be a róka. Az állatot a mai munkakezdéskor a biztonsági őr vette észre, ő azonnal jelentette is ezt az illetékes hatóságnak intézkedés megtétele végett. A rókát – mivel nem tudták nem veszett-e – a munkások a hatóságok kiérkezéséig megpróbálták ártalmatlanná tenni, azonban az állat közben elpusztult. Az ügy kivizsgálása az erre illetékes szervek által folyamatban van, amelynek kimeneteléről a bíróság tájékoztatást fog tőlük kérni.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















