Lépjen kapcsolatba velünk

Hibátlanul kezdték a Dobó Kupát az egri leánykák!

U6I5041

Hibátlanul kezdték a Dobó Kupát az egri leánykák!

Ez a cikk több, mint 9 éve és 4 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

A hétvégén a Leányka úton rendezik meg a 2017-es Dobó Kupa felkészülési tornát. A szombati penzum letudva az egriek számára, kettőből kettőt nyertek lányaink.

Nyolc másodosztályú női kézilabdacsapat részvételével két napon át láthatjuk Egerben a hagyományos téli felkészülési tornát, a Dobó Kupát. Rutka Péter, csapatvezető elárulta, hogy a kitűzött cél a döntőbe jutás. Ennek szellemében ma sikeresen zárták a programot az Eszterházy KFSC kézis lányai. A nyitómeccset szombat délelőtt az egriek játszották Balmazújváros ellen. -Nagyarányú győzelmet sikerült aratni, szóval alapvetően jó volt a játék- mondta Rutka Péter, csapatvezető a 28-19-re végződött siker után.

_U6I5041-2

Két meccsből két győzelem a mai napi teljesítmény a Dobó Kupán

A második meccset kora délután játszották a csajok a Gárdony Pázmánd gárdájával. Itt is magabiztos egri siker született, hiszen 28-21-re diadalmaskodtak. Ezzel a nyitó napon kettőből kettőt nyertek a lányok. Rutka Péter a mai napról annyit mondott, hogy frissebbek voltak a játékosok, mint egy hete, és jó benyomást keltett a csapat játéka. – Egy játékost kiemelnék, Hadnagy Fanni fantasztikus munkát végzett a hármas védőpozícióban, pedig róla tudni kell, hogy még junior – büszkélkedett Péter.

Csak így tovább, és meglesz a Dobó Kupa elsőség!

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Kiemelt kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL