Lépjen kapcsolatba velünk

Az egri lányok törött szárnnyal is lesöpörték a pályáról az Orosházát

16729105 1249435031806672 6831306950647006823 n

Az egri lányok törött szárnnyal is lesöpörték a pályáról az Orosházát

Ez a cikk több, mint 9 éve és 4 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Fantasztikus győzelemmel kezdték a tavaszi szezont az Eszterházy KFSC női kézilabdázói, ugyanis vasárnap óriási csatában múlták felül az Orosháza csapatát. 

Vasárnap az egri női kézisek óriási startot vettek, hiszen hazai pályán győzték le közvetlen riválisukat, az Orosházát. Az előjelek nem voltak túl jók,, hiszen mint Rutka Péter csapatvezető elárulta, két kulcsjátékosuk hosszú időre maródi listára került. Ennek ellenére a lányok hihetetlen meccset produkáltak, magabiztosan szerezték meg a két pontot. A sikerhez hozzájárult, hogy az egrieket szép számú nézősereg biztatta, az Eger Bulls szurkolói csoport pedig új drapériával, és egyen pólókban buzdította a lányokat. A meccsen végig az egri lányok domináltak, volt olyan pillanat, amikor már hat góllal álltak jobban az Orosházánál. Az utolsó percek okoztak némi feszültséget, ekkor közelebb jöttek a vendégek, de ez már csak a kozmetikázást jelentette, hiszen a pontok  Egerben maradtak, begyűjtve ezzel az első 2017-es bajnoki győzelmet. A végeredmény 29-27 lett.

16729014_1249434581806717_1046519310102437030_n

A sérülteket lehengerlő csapatmunkával pótolták az egri lányok. Fotó: facebook

Rutka Péter csapatvezető is kiemelte a szurkolókat, akik már a bemelegítés során elképesztő erővel buzdították a csapatot. – A vendégeknek nem tett jót, többször rájuk néztem, láttam rajtuk, hogy nem tapasztaltak ilyen fantasztikus szurkolást – mesélte. Hozzátette, hogy egy percig sem forgott veszélyben a győzelem, egységes volt a csapat. Scheffer Zsanettet és Hadnagy Fannit kell kiemelni, ők fantasztikus munkát végeztek, nagyon jól játszottak – mondta.

16729176_1249434755140033_1213651726970932255_n

A szurkolók hathatós segítségével sikerült megnyerni a meccset. Fotó: facebook

Hegedűs Tibor vezetőedző a klub honlapján elárulta, hogy végig a csapat akarata érvényesült, és ugyan nagyon nem tudták leszakítani az orosháziakat, nem forgott veszélyben a győzelmük.  – Örülök neki, hogy a hátsó alakzatunk is előrébb lépett, Hadnagy Fanni érett védekezése mindenképp sokat érhet még nekünk tavasszal, és szerencsére Petrovics Gerda pótlását is meg tudtuk oldani. Ez a teljesítmény jó alapot adhat a sikeres tavaszi folytatásra – mondta.

Gratulálunk, és további sok sikert kívánunk a lányoknak! Hajrá Eger!

Forrás: eszterhazykfsc.hu/EH

 

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Kiemelt kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

Miniszterelnoki kabinetiroda
FEL