Az Egri Rendőrkapitányság járőrei 2017. február 18-án 21 óra 40 perc körül az egri Paphegy dűlőben visszatérően ellenőrizték a hétvégi házakat, amikor látták, hogy az egyik lakatlan ingatlan ablaka be van törve és onnan fény szűrődik ki.
A rendőrök a házban tetten értek két egri férfit, akik éppen az egyik ajtót próbálták kifeszíteni. N. Attilát és K. Tamást előállították a városi rendőrkapitányságra és gyanúsítottként hallgatták ki őket. Ellenük lopás vétség kísérlet gyanúja miatt indult büntetőeljárás – írja a police.hu.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

















