Hétfőn városi pedagógusnapi ünnepséget tartottak a Gárdonyi Géza Színházban, ahol helyi kitüntetések és elismerések átadásával köszöntötték a pedagógusokat. Nézzétek meg Ti is a képgalériánkat!
A következő díjakat adták át: a nyugalmazott pedagógusok Díszokleveleit, a Pedagógus Szolgálati Emlékérmeket, az emberi erőforrások minisztere elismerő okleveleit és Eger Megyei Jogú Város Önkormányzatának díjait, elismeréseit. A kitüntetéseket Habis László polgármester és Ballagó Zoltán Tankerületi Igazgató adta át. Díszokleveleket adtak át azoknak a pedagógusoknak, akik közmegbecsülésre méltóan teljesítették hivatásukat és diplomájuk megszerzésének legalább fél évszázados évfordulóját ünneplik.
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!


















































